Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapja náthás? Most 8...

Két hónapja náthás? Most 8 hónapos két hónapja hol jobban hol kevésbé ömlik a taknyunk. Dokihoz minden héten elviszem.

Figyelt kérdés
nagyon jó dokink van. azt mondja semmi baja, csak náthás és ez elhúzódhat egy két hónapig ilyen korban. tüdeje tiszta hörgője tiszta. fogunk még nincs. lehet ha kijön az első elmúlik minden? ez igaz? járt már így valaki?
2010. dec. 15. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ősszel és tavaszal ez gyakori a babáknál.
2010. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A második lányom fogzáskor mindig taknyos, sőt hőemelkedése is van. Szerintem nektek is ez lehet a baj. Ne hord dokihoz, lehet, hogy csak összeszed valamit. Akkor vidd csak, ha lázas lenne. (Az első lányom észre sem vette a fogakat.) Nem egyformák...
2010. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. szerintetek ilyen sokáig normális ez az állapot?
2010. dec. 15. 15:23
 4/13 anonim ***** válasza:
13.46-os vagyok. Nekünk 2 hónapig taknyizott az első 2 fogával. Szerintem normális.
2010. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek! tegnap óta megint ömlik az orra. Ilyenkor köhög is és nem bír aludni a köhögéstől. ágyvég emelésen hidegpárásítón stb túlvagyunk. semmit nem használ a homeopátia se.
2010. dec. 17. 08:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk, 2 hétig hőemelkedés, takony, köhögés, nyálcsorgás antibiotikum után is.

A mi dokink is nagyon jó, megjártuk már a László kórházat is, de semmi okosat nem tudtak mondani.

Tegnap találtam egy cikket e tejfehérje allergiáról, aszerint okozhatja. Ha megtalálom belinkelem.

2010. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam, estére Fenistil cseppeket kap, hogy aludni tudjon. Múlt héten nálunk is volt olyan, hogy ültem az ágyunkban, a kicsi pedig az én ölemben, és csak úgy tudott aludni két éjjel.
2010. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én is gondoltam már a tejallergiára. vettem ha tápszert és azt itta pár napig de nem bírta apocija. pukizott tőle nagyon sokat és kellemetlen volt neki.rizstejet adhatok már neki? vagy mivel helyettesítsem a tápszert? nehogy azt írjátok hogy anyatejjel mert leveszem a hajam.
2010. dec. 17. 08:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem már idősebb a gyermekem a kisebbik két éves, de tavaly és idén is ugyanúgy tiszta takony volt ebben az időszakban. Tejallergiás azt megállapították, de tartjuk a diétát, attól függetlenül már 3 antibiotikumos kezelésen vagyunk túl ebben az őszi időszakban. Nyáron nyomattam neki a béres cseppet a vitaminokat. Amikor általános vérképet néztek neki, ott kimutatták, hogy az általános védekezőképessége nagyon alacsony, amit kicsit lehet talán erősíteni, de sajnos ilyen alkat.
2010. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!