Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van hogy hányingerem...

Mitől van hogy hányingerem van a reggeli kávétól?

Figyelt kérdés
reggel ha megiszom a kávémat utánna kis idő múlva nagyon hányingerem lesz de hányni nem tudok mitől lehet ez?
2011. máj. 4. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2011. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néha nekem is, sőt a zöld teától is.

Ha nem vagy terhes, szerintem koffeinérzékeny vagy.

[link]

2011. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sokaknak hányingert okoz. nekem is ez volt a baj, és utánaolvastam: nem szabad éhgyomorra inni, különösen annak, akinek refluxos panaszai vannak. reggeli kávé éhgyomorra cigivel különösen hányingert okoz
2011. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van. Reggel éhgyomorra kávé és cigi full hányingert okoz. Volt, hogy kihánytam a kávét.
2011. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem dohányzom de reggel még a kávé szagától is hányingerem van nem tudok még róla hogy terhes lennék de nincs az sem kizárva
2011. máj. 4. 13:58
 6/8 anonim válasza:
Mióta érzel így? Mert ha csak pár napja, hete, akkor lehet, hogy terhes vagy!!!
2011. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kb 2-3 hete de az elejébe még nem volt ennyire erősen hányingerem akkor még megtudtam inni a kávét de mostanában kb2-3 napja már nem bírom még a szagát sem
2011. máj. 4. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyanús :-)
2011. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!