Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van néha hányingerem,...

Miért van néha hányingerem, vagy hányok reggeli után?

Figyelt kérdés

Pár hete reggelire egy szelet toast kenyeret ettem vajjal, felvágottal, uborkával, ittam hozzá teát, majd megettem egy narancsot. Pár perc múlva hányingerem lett. Gondoltam biztos a narancstól, mert a tea meg a szendvics még sosem okozott problémát.


Pár napra rá reggelire megint ezt ettem, teával, de narancsot nem. Akkor is hányingerem lett.


Ma kenyeret, vajat, felvágottat ettem, salátalevelet tettem a kenyérre, és teát ittam. Kb. 5 perccel reggeli után hányingerem lett, és most hánytam is.


Mitől lehet?


2011. ápr. 3. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok a gyomorsavad, de az is előfordulhat, hogy valamilyen enyhe gyomorrontásod van. Ezt így nem lehet megmondani, menj el egy orvoshoz.
2011. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy enyhe gyomorrontás nem húzódik el ennyire...ráadásul ezek reggeli rosszullétek, ha lány vagy (mert azt nem írtad),én csináltatnék a helyedben egy terhességi tesztet. gyanús,hogy csak reggel érzed magad így.

van máskor is a nap folyamán ilyen jellegű rosszulléted,vagy csak reggel? mert akkor tényleg el kell menni kivizsgálásra,így látatlanban senki nem tud sajna okosat mondani,nem vagyok orvosok... :( azért jobbulást.

2011. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy értettem nem vagyunk orvosok,csak elírtam.
2011. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!