Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A párom nagyon hangosan...

A párom nagyon hangosan szuszog, fújtat éjszaka, és horkol. Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

Napközben is hangosabban szuszog, este mihelyt elalszik felgyorsul a levegő vétele, szájon be majd orron ki, fújtat, nagyon hangos, majd éjszaka rájön még a horkolás is.

Már kb 2 és fél hónapja minden éjszaka felébredek, fennt vagyok legalább fél órát mert nem tudok vissza aludni annyira hangosan alszik.

Hiába szólok neki, aranyos mert akkor elfordul vagy figyel hogy hogy veszi a levegőt, de ez kb 5 perc mert utána megint bealszik és kezdődik az egész előről.

És akkor jön hogy vagy kimegyek a nappaliba aludni, ami meg neki nem jó, mert felébred ha nem vagyok mellette, meg hát nekem sem jó mert rettenetesen kényelmetlen a kanapé.

Valamit tudnátok tanácsolni?

Ő mindenre hajlandó, elalvásnál addig nem alszik el amíg én nem tudok elaludni, mert akkor is olyan hangosan veszi a levegőt, hogy ha nem figyel, én még 1 órát kb fennt vagyok.

Már kezdek kimerülni, hetek óta nem aludtam rendesen....

Segítsetek légyszi, ha van valakinek egy jó ötlete.

Köszönöm.


2011. máj. 5. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hízott a párod mostanában?
2011. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kezdetnek egy Fül Orr Gégészeti kivizsgálást javasolnék járó betegként, ahol felső légúti szűkületet keresnek mely más betegség jele is lehet. Ha találnak műtétet javasolhatnak mellyel nem "csak" az éjszakai kellemetlenséget lehet esetlegesen megoldani.

Ha ők szervi elváltozást nem találnak alvás labor felkeresése lehet a következő állomás.

2011. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hízott, vékony testalkatú.

Köszönöm, akkor szerintem megpróbáljuk az orvosi segítséget.

2011. máj. 5. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!