Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy éjszaka közepén arra kelek, hogy majd szétrobban a fejem?

Figyelt kérdés

Napközben is rengeteget fáj a fejem, de már alvás közben sem hagy békén??? :( Annyira fájt, hogy félálomban halál komolyan azt hittem, hogy most meg is fogok halni. És ez nem az első eset.

Most speciel baloldalon fájt, de mindenhol szokott.

(régebben csináltattam vérképet, voltam neurológián, és semmi...)

19/L

Nagyon megköszönném a válaszokat!


2011. szept. 14. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt erősen kétlem, hogy normális...

De ha a vérképen és a neurológián sem találtak semmit, akkor nem tudom...

Szokott hányingered is lenni a fejfájástól, hogy migrén lenne?

Ha a szemed romlott volna erősen kétlem, hogy éjjel is fájna a fejed...

Esetleg hormonális gond, de a vérkép... Meg akkor más tüneteid is lennének.

Nem akarom erre fogni, de esetleg stressztől? Több ötletem tényleg nincs.

2011. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A próbálkozást azért mindenesetre köszi!

Hát nem migrénes egyáltalán, a szemészeten is voltam, nem romlott, és már elég régóta fáj a fejem. kb 12 éves korom óta :S

Nem hiszem hogy azóta stresszelnék....

Egyébként ez az éjszaka IS ez csak mostanában jött elő.. :S

Hát nem tudom, hogy mennyire plussz "tünet"- e az, hgoy nagyon rosszul alszom, állítólag minden éjszaka járkálok+beszélek/kiabálok álmomban.

(sokszor úgy ébredek, hogy fejfájásRA..)

2011. szept. 14. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk az alvászavarok pszichés eredetűek, és kialvatlanság is okozhat fejfájást. Még a frontérzékenységet tudnám mondani, ha nem állandó.

Vagy a Cluster-fejfájásról nem tudom mennyit hallottál, hátha illenek rád a tünetek, de nem hiszem, meg neurológián gondolom kiszűrték volna.

2011. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaid!

Valószínűleg nem frontérzékenység, mert frontoktól teljesen függetlenül jön el. Előző suliévben pl. túlzás nélkül állíthatom, hgoy minden nap fájt.

2011. szept. 14. 14:37
 5/8 Rheeza ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem normális dolog ez. MR-re beutaló /agyi CT!
2011. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát de kitől kapjak beutalót? mikor ezzel elmentem a körzeti orvoshoz, akkor "hááát csináljunk egy vérképet" Csináltunk is, aztán szépen elküldött, hogy nincs vele baj....... :S
2011. szept. 16. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem normális. Menj el egy másik neurológushoz, elvileg neki kellett volna MR-re, vagy legalább CT-re elküldenie.
2011. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát megpróbálom, valahogy kierőltetni!

(Nem igazán szeretik ugyebár, ha igénybe veszik a kötelezően fizetett TB "szolgáltatásait"...)

2011. szept. 17. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!