Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a szivemmel?

Mi lehet ez a szivemmel?

Figyelt kérdés
Szoval ma az utcan mentem amikor egyszer csak a szivem mintha megallt volna vagy 2-3 masodpercre... Ekozben olyan erzesem volt, mintha nagy mennyisegu ver aramlana at a szivemen anelkul, h verne... Elore koszonom a valaszokat)
2011. máj. 5. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Sajna nekem nem csak egyszer volt hasonló, hanem sokszor érzek ilyen tüneteket. Olyan 2-3 hónapja van ez, és kezd aggasztani. Én a stresszre gondolok, lehet neked is hasonló.
2011. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sir Vass A. válasza:

Erre hasznos választ elég nehéz adni, de megpróbálok.


Kismillió dologtól függhet, de van pár tippem:


- Nem megfelelő mennyiségű és minőségű folyadék fogyasztása (Coca-Cola nálam nem folyadék)

- Nátrium (só) nem megfelelő mennyiségű és minőségű fogyasztása (Asztali só = Túl sok kálium, kevés nátrium), ajánlom a tengeri sót.

- Kevés, vagy éppen semmilyen testmozgás.

- Sok stressz... Kicsit lassítsatok, kapjatok fel a fejetekre egy fejhallgatót, aztán hagy szóljon a Mozart/Beethoven, ha van egy kis időtök rá!


- 3 hónap után csak elmennék dokihoz...


Szerintem.

2011. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sir Vass A.!


Lehet igazad abban amit írtál. A felsoroltak többsége érvényes rám. Kevés a folyadék bevitel, viszonylag sok a só, közepes a testmozgás, és ami a legfontosabb, iszonyatosan stresszes vagyok.

A zene terápia jöhet, mert nagyon szeretem.:) Megpróbálok "lassítani", hátha javulna a helyzet. Köszi, sokat segítettél.

2011. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sir Vass A. válasza:
Remélem segíthettem. Ezek csak a legalapvetőbb dolgok, amire minden egyes embernek MUSZÁJ odafigyelnie. Később még életet menthet!
2011. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!