Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pénteken gerinclumbálásom...

Pénteken gerinclumbálásom volt. Ma egy jó párszor ölben kellett tartanom a 21 hónapos kisfiam. Most borzasztóan fáj a bal lábam, lehet a következménye? Sírni tudnék, s a derekam felől sugárzik.

Figyelt kérdés
Aggódom,de kórházba nem megyek,ezt kérlek ne írjátok!
2011. máj. 6. 21:54
 1/5 Georgina Bojana válasza:
Rettenetesen sajnállak, de lumbálás után legalább 10 napig nem szabadna sem emelni, sem hajolni. Ez a 10 nap szükséges ahhoz, hogy rendben legyél. Nincs senki a közeledben, valamelyik nagymama, férj, testvér, kedves szomszéd, aki segíthetne? Ez nagyon veszélyes, de ha nincs senki, akkor nincs értelmes válaszom sem. Mert az biztos, hogy kímélni kellene magad, kemény 10 napig... Ez van, sajnos vannak dolgok, amelyek kikerülhetetlenek, valamint a gerincednek hiába mondod, hogy muszáj, nem fog Rád hallgatni...
2011. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pénteken? Vagyis legalább 1 hete?

Szerintem semmi köze nincs hozzá. Nem tudom milyen idős vagy, de előfordul az ilyesmi huszonévesen is. Egy jó adag fájdalomcsillapítót javaslok és amint tudsz azért menj el vele orvoshoz. Próbálj meg nyújtásokat is csinálni (feküdj hanyatt az ágyon és a lábadat támaszd a falnak).

2011. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyobb súly emelése után csípte be a gerincideget és begyulladt.

Se leülni, se lefeküdni nem tudtam napokig, nagyon tud fájni. B1 vitamin, Panadol, izomgyörcs ellen MagneB6 és kámforos kenőcs használ.

2011. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok.Anyósom próbál segíteni,de a több nap kórház után-kicsi csimpánz lett a fiam-s bármekkora a fájdalmam nem fogom magamról letépni ölelő kezeit!sajnos ez van :(

Igen pont egy hete volt a lumbálás,kisebb időzavarom van :)

Jól esnek a bíztató szavakat---főleg annak tudatában hogy mi várhat rám---- SM kizárása miatt lumbáltak :( :(

2011. máj. 6. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra, mert ezek után sajnos bármikor előjöhet ez a rémes dolog.
2011. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!