Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok! Hogy tüntetitek el az...

Lányok! Hogy tüntetitek el az orrotokban lévő pár szőrszálat (ami nagyon látszik)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

"Nem tudom, miért kell leoltani a másikat?"


Nem leoltottam, hanem kiigazítottam a tévedését. Nagy különbség! :)

Ha te azt mondanád, hogy egy meg egy az hatvanhárom, és én meg kiigazítanám, hogy kettő, az leoltás lenne? Na ugye. :)


"Képzeld el, hogy én is borotváltam a lában és az lett az eredménye, hogy erősebb, vastagabb szőr nőtt, mint elötte volt és egy tüszőből 2 szál nőtt ki!"


Megerősödhetett, de nem attól, hogy borotváltad. Hanem például hogy megnőttél, felnőttesedtél közben. Hormonális változások folytak a szervezetedben.


"De természetesen te kivétel vagy...neked se nem sűrűsödik, se nem erősödik, ugye!?"


Mióta borotválom, nem.

Előtte, mikor még nem borotváltam, nekem is sűrűsödött, és két szál nőtt ki "egy tüszőből". (Valójában egy tüszőből mindig csak egy szál nő ki, de egymás közelében aktivizálódtak tüszők.)

Pedig nem is borotváltam, szőrtelenítettem... hihetetlen, ugye? :)

A borotválásodnak és a szőr erősödésének semmi köze egymáshoz.

Csak egyidőben következtek be, azért hiszed azt, hogy van összefüggés. Azt úgy hívják, hogy koincidencia.

2011. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Na jó, nem tudjuk meggyőzni egymást...száz szónak is egy a vége- a borotválás, nyírás, krémmel való szőrtelenítés, stb erősíti a szálakat! Mégpedig azért, mert nem távolítod el gyökerestől...amennyiben csipesszel, epilátorral, gyantával szeded, úgy ritkulni fog egy idő után és vékonyodni! Mielött megkérdeznéd...tudom, hogy az orrszőrt nem lehet epilátorral és gyantával eltávolítani, ezt általános szőrtelenítésre írtam! Visszatérve, láttam én már olyan férfit, aki folyamatosan vásárolta az orrszőr nyírót-tudom, miután én rendeltem az drogériában, ahol ahol vezető voltam- és nem kapott rendesen levegőt, annyi szőr volt az orrában...nyílván nem a genetika miatt! Ennyi!
2011. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!