Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem? Mintha zombivá...

Mi lehet velem? Mintha zombivá változtam volna

Figyelt kérdés

Melóhelyen vagyok,még jó hogy nincs igazán dolgom,mert ugy érzem magam mint egy zombi,csak ülök,nézek ki a fejemből.

Ha lenne egy takaró,még a földön is elaludnék,pedig tegnap 8tól reggel 7ig aludtam,reggel frissen ébredtem,megittam a reggeli koffeinadagot,és onnantól zombiüzemmód.Pedig az előbb megittam még1-et,de semmi.

Még jó hogy ülve gép előtt dolgozok,igy nem nehéz tettetni a munkát,de még ide irni is megerőltető.

Mi lett velem?Mivel lehetne ezt elmúlasztani?

24/N


2011. máj. 9. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzáteszem,a vérnyomásom mindig nagyon alacsony,2 kávé után is max 100/60
2011. máj. 9. 14:30
 2/5 Minii Vikii ***** válasza:

Szerintem a sok stressz és a meló. Sajnos nagyon kimerülnek az emberek a munkától. Hiába alszol akár napi 10-12 órát és iszol egy kis kávét, vagy energiaitalt, akkor is ugyanolyan álmos leszel. Azt ajánlom, hogy kicsit kapcsolj ki, és hétvégén, vagy ha van egy kis szabadidőd ne a lakásba gubbassz, hanem a friss levegőre menjél. Hidd el, sokkal jobb.

14/L

2011. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de épp ez az,se sok meló,se sok stressz,jópár hete nyugi van,jól alakul minden,minden délutánom pihivel telik,hétvége meg mégtöbb pihi
2011. máj. 9. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány?
2011. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Depresszió, vagy egyéb pszichés problémák is okozhatják.


Depressziónál a leggyakoribb. Folyamatos fáradékonysággal kezdődik, utána jön a levertség, mert már hobbikhoz sincs erő/kedv, utána az, hogy az ember nem megy bulizgatni, kávézni ismerőseivel, inkább csak otthon punnyad egyedül. Az embernek nincs kedve semmihez, már az élethez se, tenni ellene se, mert amotivációs szindróma is közrejátszik. Satöbbi, satöbbi.


Elmulasztani ezt életmódváltással lehet. Sportolj sokat, egyél egészségesen, menj el sokat otthonról, és próbálj a munkahelyeden is minél jobban teljesíteni.

2011. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!