Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem, és csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem, és csak én változtam meg? Miért érzem másképp?

Figyelt kérdés
Régebben valahogy máshogy éreztem magam, mikor tetszett valaki, ez most azért fura.. és nem tudom eldönteni, hogy mit érzek. :/ Sokat gondolok rá, szeretek vele lenni, van úgy, ha két napig nem látom (pl hétvégeken - még nem vagyunk annyira jóban, hogy összejárjunk, máshol lakik) már hiányzik. Mikor beszélgetek vele, azt veszem észre, hogy mindig 'elbambulok', vagyis, hogy nagyon nézem... De nem jövök annyiszor zavarba, és nem is ver hevesebben a szívem, mint amikor régen tetszett valaki, nem vagyok féltékeny ha többet van más lányokkal....
2011. okt. 22. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ember változik, valószínűleg tetszik Neked, csak kezded kinőni a gyerekes vonásokat..
2011. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha már a gyerekes vonásoknál tartunk, kifelejtettem, hogy miként reagálok ha sokáig néz engem; elkezdek nevetni, mint egy idióta... Ennél még a pirulás is jobb volt.

Egyébként most vagyok 14.

2011. okt. 23. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Valami olyasmi lehet benne, amit eddig másban nem vettél észre/nem volt meg.
2012. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!