Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miért változtam...

Mit tegyek? Miért változtam meg ennyire?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben folyamatosan falási rohamok jönnek rám. Egyszerűen nem tudok uralkodni magamon. Júliusban még 52 kiló voltam, és 160 cm. Jelenleg 58-59 kiló vagyok... Kezdem magam egyre rosszabbul érezni, viszont ha nem eszek, folyton a kaján jár az eszem. Mostanában akkor is ennem "kell" ha nem vagyok éhes... Érzem, hogy tele vagyok de mégis eszek. Mi történik velem? Hogy fogjam vissza magam? Hétfő óta próbálok picit diétázni, amíg haza nem jövök kb. du 3-ig bírom aztán lőttek mindennek. Amit csak találok itthon felfalom :S :( Volt már valaki hasonló helyzetben?


Köszönöm ha valaki válaszol.

20/L


2010. szept. 24. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
lelki eredetű probléma. van, aki nem bir enni, más pedig igy vigasztalja magát. nekem spec. már mindkettőben volt részem 1-2 év leforgása alatt. egyik se jó... találd + magadbam, h mi bánt eredetileg. de talán tudod is. tedd rendbe a lelkivilágod. vagy egyedül, ha nem megy, pszichiátriai segitséggel.
2010. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem pont ilyen problémàm volt és 55kg-rol 58lettem 2hét alatt. Igen lelki eredetu probléma! és ugy probàltam kezelni hogy esténként beultem a kàdba és zenét hallgattam:) nem fogytam le de nem falok annyit. csak lazits;)!
2010. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom. Már tök rosszul érzem magam mert régen nem volt ilyen gondom. Most meg itt egy kis háj ott egy kis háj, és nem tudom az evést megállítani :(. Köszönöm a válaszokat! :)
2010. szept. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!