Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért változik folyton a...

Aniangyal kérdése:

Miért változik folyton a hangulatom?

Figyelt kérdés
Az egyik pillanatban egy angyal vagyok, mosolygok és vidám vagyok kedves mindenkivel, a másik pillanatban pedig elkezdek üvöltözni és csapkodni, majdnem nekiesek a másiknak. Régen nem ilyen voltam, egyre gyakrabban vagyok agresszív, ha nem tetszik valami rögtön kinyilvánítom a véleményemet. Jelenleg nagyon sokan utálnak, és most azt tervezem emiatt hogy kimegyek külföldre dolgozni. De ez nagyon nehéz most, nem tudom mit tegyek, az orvosokból elegem van, nem hiányzik hogy gyógyszerezzenek! Sok mindent kipróbáltam, relaxáltam, és néha beveszek egy gyenge nyugtatót amikor már nagyon nem bírom. Tanácsok? Egy 21 éves lány
2011. máj. 11. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismert a háttér,ezért így nem igen lehet tanácsot adni.Főleg ha doktornál is jártál már.Lehet annyi minden összejött,hogy így adod ki magadból?Kéne találnod valami elfoglaltságot.Vagy valakit,akivel megoszthatod a dolgaidat.Hátha ez segít.Ha ilyen vagy akkor valószínüleg,ha elköltözöl,ott is ilyen leszel.
2011. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak pszichiáternél voltam, de gyógyszert írt föl és ennyi,nem használt semmit. Talán ellátogatok egy neurológushoz, hogy legalább megtudjam, hogy mi bajom van. Mert különben ehhez a dologhoz még társul: figyelemzavar, feledékenység, fáradtság, és szorongás.
2011. máj. 11. 13:07
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, és amikor még minden rendben volt velem, hát elég furcsa, de a legjobb barátaim nem foglalkoztak velem hirtelen, nem tudom mi történt, a gyerekkori barátnőm is elköltözött és azóta soha nem is találkoztam vele és nem is szólt, de miért, pedig olyan jóban voltunk! Nem értem az egészet. Na mindegy, irány az orvos, mert ez így nem állapot.
2011. máj. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!