Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért változik meg egyik...

Miért változik meg egyik pillanatról a másikra a hangulatom?

Figyelt kérdés
Egyik percben még tele vagyok energiával, bármit megcsinálok jókedvvel, a másikban már lehangolt vagyok, nincs kedvem senkihez és semmihez... mindez bármiféle indok nélkül. Miért van ez?
2009. jún. 23. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű kezdődő depressziód van. Figyeld magad és állj a sarkadra. "Beszélj" magaddal. Kérdezd meg, mi is bajom tulajdonképpen? És amit annak hiszel, valóban ok a lehangoltságra? Orvost /most még/ nem tanácsolnék, mert a gyógyszerektől még rosszabbul is lehetsz.
2009. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Bipoláris depressziónak ezek a tünetei.
2009. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Hát mondjuk, matatnak a hormonok...

[Szerintem hülyeség azonnal a depresszióra meg gyogyóbogyókra gondolni. Meg teljesen felesleges mérgekkel bombázni a szervezeted.]


Vagy teljesen normális az egész, vagy kicsit stresszes, pörgetett életet élsz [mint sokan mások]. Ha teheted, lazíts! Kicsit gondold át, aztán beszélgess másokkal, oldódj, "lustulj"! :]


Minden jót!

[Persze ha nagyon zavar, furcsa, hosszú ideje fennáll, és egyebeket is észlelsz, kellemetlen, stb. akkor nyugodtan elmehetsz vele orvoshoz.]

2009. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
69%
Mennyi idős vagy? Mert pl. tinédzserkorban ezek a gyors hangulatváltozások teljesen normálisak, a hormonok miatt.
2009. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21éves vagyok...
2009. jún. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!