Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ez nálam ennyi...

Normális ez nálam ennyi évesen? (Rövid kérdés, elég hosszú magyarázat.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Az utóbbi pár napban nagyon nem eszek, egyszerűen nem kívánom az ételt,de ez előtt nem éreztem a mértéket és minden félórában mentem enni.Amiről valamennyire próbáltam leállni, de valamiért nagyon kívántam a kaját.2 napja pedig az ételt nem, és a vizet viszont nagyon.Minden nap elment egy 1,5 L ami nálam soknak is számít :). Ma pl. alig ettem valamit de tényleg. Reggelre semmit mert nem kívántam a kaját csak a vizet, azt ittam is, délután ebédre ettem egy szelet szendvicset utána egy órára rá kb. 3 kanál levest. Majd olyan 4 fele 6 db. kekszet (Győri Édest)

Edzésem is volt amin hányingerem lett de rendesen, meg olyan gyengének éreztem magam.Ami előtte simán ment gyakorlat azon most kifáradtam és megizzadtam. Miután hazamentem próbáltam enni egy szelet sütit de nem ment.Nagyon fáradtnak is érzem magam pedig 6-7 órákat alszom.Amúgy most így estefele egy fél óra alatt elment 1,5 víz, amitől hányingerem is lett, de még ittam mert nagyon szomjas voltam. Nem tudom, hogy ez most teljesen természetes vagy nem. Azt mondták nekem hogy ez a növéssel jár, de nőni meg nem akarok,amúgy meg kisnövésű vagyok. Tényleg már néha olyan hülyén érzem magam miatta és olyan szétszort is lettem valamennyire. Esetleg ha ti tudjátok mi lehet az oka akkor írjátok már meg pls. :)


2011. máj. 13. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vércukorszinted rendben van?
2011. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a cukorral van a baj!!!
2011. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom még sose mértem, de tervezem kedden mindenféleképpen mert a sulimban ilyen majális lesz és ingyen mérnek, szóval ott biztosan megfogom méretetni.
2011. máj. 13. 21:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Na most hánytam ki sikeresen vagy 1L vizet :S
2011. máj. 13. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!