Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolaundor? (rövid kérdés,...

Iskolaundor? (rövid kérdés, hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

Tavaly nagyon stresszeltem az iskolában, mert egy tantárgyból sehogy se tudtam teljesíteni a kettes szintet és a többiből is(amiből 4es 5-ös voltam előtte) lecsúsztam 3asra és 2esre. És ha ez nem lett volna elég az iskolatársaimmal se jöttem ki jól, sőt kifejezetten utáltam bemenni. Ennek az lett az eredménye, hogy a sok stressztől rendszeres fejfájásom volt és hányingerem és éjszaka aludni se tudtam. Azóta én iskolát váltottam, ahol abból a tantárgyból, amiből a kettest se tudtam teljesíteni, most 4es vagyok és az osztálytársakkal is nagyon jól kijövök. Viszont észre vettem, hogy amikor iskolába megyek a fejem elkezd nagyon fájni és hányingerem is lesz. És eléggé "bepunnyadok" ugyanúgy, ahogy tavaly. És ez addig nem múlik el, amíg haza nem jövök. Hétvégén és amikor nincs iskola akkor meg semmi ilyesmi bajom nincs. Ez lehet "iskolaundor"? Vagy valami más? Mással is van ilyen?

16/L


2011. okt. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen "lelki" reflex a korábbi rossz tapasztalataid miatt. Idővel elmúlik majd, addig igyál esténként gyógyteát, levendulát vagy citromfüvet. Próbáld ki külön-külön melyik felel meg jobban.
2011. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem citromfüvet inni esténként, azóta jól alszom. :D
2011. okt. 28. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindezt ugyanazon a napon. Kölcsönadod az időgéped?
2011. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem, hogy MÁR régebben elkezdtem :D Azt nem írtam, hogy még mindig nem tudok aludni (szövegértés)
2011. dec. 22. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:

OK. Így jobban hangzott volna a válasz.

"Korábban már elkezdtem citromfüvet inni, és azóta jobban alszom."

2011. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!