Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal oldali, visszatérő hasi...

Bal oldali, visszatérő hasi fájdalmat- nem görcs - mi okozhat?

Figyelt kérdés
Dokik már ezerszer ultrahangoztak, de nem találtak semmit, pedig érzem, h valami nincs rendben vagy a gyomrommal vagy a beleimmel. Gyakran nyálkás , napi 3-4 alkalommal jelentkező székletem van, szeretem a sört, kívánom is. - alkoholmenteset is.
2011. máj. 16. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vastagbél probléma.
2011. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így igaz.Baloldalt a vastagbél van,nekem is ott fáj mindig,de nekem erős görcsök kisérik.Rendszeresen járok emiatt gasztroenterológushoz mivel gyógyszert kell szednem emiatt,nekem kimondottan a stressz okozza,én is annyiszor wc-zek mint te,bár most már van hogy csak 2x.Így mondjuk elég nehéz lenne téged diagnosztizálni,javaslom menj el egy belgyógyászhoz....az se mindegy milyen a székleted állaga(kemény?lágy?hasmenés?)
2011. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NOrmál állagú.
2011. máj. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!