Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Annyira fura érzésem van a...

Annyira fura érzésem van a gyomrom körül. Mi lehet a baj? Visszatérő probléma!

Figyelt kérdés

Tegnap óta megint hülyén érzem magam. Nem fáj nagyon, hanem olyan kellemetlen érzés.. Közbe szerintem fel is vagyok puffadva, ha büfizek, 1 fokkal jobban leszek - kb 1 percig. Utána megint nagyon szar érzés..


Augusztus körül volt, amikor 1 hét ilyen kellemetlen érzés után egyszer csak nagyon hányingerem lett, közben a hülye érzés felerősödött, sírtam annyira rossz volt, és nem tudtam hányni (képtelen vagyok hányni..)

Elmentünk orvoshoz, aki adott Rennie-t, mert hogy "sok a gyomorsavam". (mire odaértünk, már semmi bajom nem volt)


Szerintem ez valamilyen ilyen ciklusonként van, hogy 1 hét szarul lét, utána az a nagyon rosszullét, utána kb 1 hónapig semmi...


Elég kellemetlen ez az egész, és nem hiszem, hogy sok lenne a gyomorsavam, és ez csinálná ezt velem. Régen, amikor savproblémám volt, akkor teljesen máshol fájtam, és az olyan szúró érzés volt.. Ez meg ilyen tompa, kellemetlen érzés a gyomrom közelében.


16/L


2011. szept. 24. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
És lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de pár napja magasabb a vérnyomásom kicsit.. Főleg akkor, amikor kellemetlenül érzem magam
2011. szept. 24. 12:32
 2/4 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy a kb 1 hónappal ezelőtti ilyen rosszullétem kb 3. napjától egyszerre volt teltségérzetem és közbe éhes is voltam..
2011. szept. 24. 12:35
 3/4 anonim válasza:
Lehet Helicobacter pylori vagy Giardia lamblia fertőzés.
2011. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mikor 11 éves voltam nyáron történt egyszer megfájdult a hasam hánytam is .... És ez juniusban történt aztán egész nyáron fájt a hasam de nem nagyon csak éreztem hogy fáj azután elkezdődött az iskola és szép lassan elmult nem tudtam mivolt az de elmult...
2012. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!