Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Undorító tudom, de szombaton...

Undorító tudom, de szombaton ettem rizi-bizit, és ma a székletemben egész kukorica darabok voltak. Ez normális?

Figyelt kérdés

Eléggé megijedtem. Egyátalán nem emésztettem meg, csak végigment rajtam. Más is járt már így?


Előre is köszönöm a választ!


U.i.: Légyszi ne piszkáljatok, én előre megmondtam, hogy nem egy étvágygerjesztő a kérdésem.


2009. márc. 23. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
régebben én is találtam mindenféle érdekességeket utána, mikor még fiatalabb voltam 10-15 évvel és abszolút rendben volt minden velem, most is makkegészséges vagyok, ha ez nem is nyugtat meg téged teljesen, azért azt jó tudni, hogy nem vagy egyedül. szóval no para
2009. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a kukorica nekem is egyben marad..ezért nem is ezsek nagon
2009. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a kukoricát nem tudoja a gyomrod megeszteni,ezért kiszarod. Régen mikor még sok főtt kukit ettem,volt h "csutkát" kakiltam :S Undi,de ettől még semmi bajod nincs
2009. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Fúj? te nézegeted?
2009. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ha az ember megnézi, mit fujjogsz, előző?

Nekem is szokott ilyen lenni, ne aggódj!!!

Sőt, volt, amikor nekiestem fél kiló mandulabélnek, addig ettem, még volt. Utána két napig olyan volt, mintha ledarált mandulabelet kakálnék :)

A növényeket a legnehezebb megemészteni, ezért van.

2009. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen nézegetem, mert nem csukott szemmel keresem meg a wc lehúzóját, és basszus láttam, hogy nagy sárga darabok vannak benne. De akkor megnyugodtam, ha nem vagyok egyedül ezzel. Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 23. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Időnként meg is kell nézni, h milyen.Betegségre is utalhat, ha valami szokatlant lát benne az ember. De ezt nem a kukoricára írtam. A kukoricát meg a magvakat nagyon nagyon meg kell rágni, egyébként nem tud mit kezdeni vele a gyomor. Amit láttál, norális.
2009. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!