Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy ennyire fáradt...

Normális, hogy ennyire fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

05:30-kor kelek, kb 3-ra érek haza, természetesen suliba járok.

Hazaérek, nincs energiám kinyitni a könyvet, sőt, ha lemegyek a lépcsőn, akkor kínszenvedés feljönni.. Ma leültem, és egyszerűen képtelen voltam felállni, nem bírtam megmozdítani magam, annyira fáradt voltam.

Tehát így tanulni se tudok, csak hét elején (hétfőn csak)..


Amúgy nem kávézok, meg semmi ilyesmi, és nem is szeretnék.


Este 7-től már olyan nyugodt állapotba vagyok, punnyadok, 9-től alszok.


Heti 4x biciklizek 40 percet, már az is nagyon nyögvenyelős..


17=L


2011. okt. 12. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Offolok, de én is így vagyok, és kíváncsian várom a válaszokat. 26/l
2011. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy vérképet csináltatni, vérszegénység okozhat ilyet. Ezen kívül talán vitamin hiány is szóbajöhet.
2011. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kb. picit több mint 1 hónapja volt vérképem, és tökéletes volt. Azon kívül mi lehet még?
2011. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia!

bár nekem többtünet is közrejátszott a fáradságon kívül,de de szerintem hátrányod nem származhat belőle,ha megnézeted a pajzsmirigyed....

2011. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stressz, depresszió miatt lehet olyan, hogy hiába van meg alvásnál az elégséges óraszám, ha az alvásminőség nem megfelelő, nem pihentető.
2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!