Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Solutio antisudorica. Valamit...

Solutio antisudorica. Valamit rosszul csinálok? Valami más ötlet izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy már volt itt téma ez. Pár hónapja itt olvastam a SOLUTIO antisudorica nevű folyadékról. Kipróbáltam, azóta is használom.


Nagy bajom van vele :( Bekenem a hónaljam este és rettenetesen viszket, mostanában már nappal is. Néha csíp is :( És azt vettem észre, hogy nem is mindig használ. Ugyanúgy nem merek szép színes ruhákba járni. Aztán megbánom, ha feketébe öltöztem és akkor hat :) Úgy használom, ahogy kell. Este csak pár cseppet.


A tisztálkodással is gond van. Azt vettem észre, ha előtte zuhanyzom (persze megvárom, amíg felszívódik) akkor a legrémesebb. Mostantól ne mossam meg tusfürdővel? :) )

Légyszi akkor írjatok, ha tényleg próbáltátok már. Esetleg tudtok valami más ilyen jellegű kenőcsöt, vagy mást?


2011. máj. 20. 09:34
 1/3 anonim válasza:

Én is használom és ugyanezek a problémáim :\

Nekem az segített picit, hogy benedvesített vattakorongra (vagy amivel felszoktad vinni) rakom rá és úgy használom.

2011. máj. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp tisztálkodj rendesen.

Én úgy használom, hogy 2-3 naponta este bekenem, csíp, viszket, de reggelre már elviselhetőbb. Tudnod kell, hogy ez a szer elég egészségtelen, elzárja a pórusaid, ezért nem tud nedvesség távozni a bőrön, viszont néha nagyon jól jön. Azt tudom javasolni, hogy ne minden nap kend be, így bár nem lesz sivatagi szárazság a hónaljadban, mégis jobb lesz, mintha egyáltalán nem használnád.

2011. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rendszeres sport beválik izzadásra. Rexonát ajánlok még. Ha nem használ: 1/2 évente botox injekciót ajánlok.
2011. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!