Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hagymát ettem, és most fáj a...

Hagymát ettem, és most fáj a torkom. Lehetséges, hogy irritálja a torkom a hagyma, vagy pedig valami régi gyulladás szakadt fel?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy szakadozik fel valami lerakódás, mint mikor meg vagyok fázva. Ha ez valami régi gyulladás, hogy lehet, hogy nem okozott eddig tünetet?

Vagy csak túl sok volt a hagyma? Már 1,5 napja, hogy ettem kb. 10 szál újhagymát, már nagyon rég nem ettem így, nyersen semmilyen hagymát.

Ma reggelre jött elő ez a tünet.


2011. máj. 20. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A hagyma imunerősítő! Hogy attól megbetegedj az cska a gyenge puhány gyomrod miatt van! Egészséges ember minden vasárnapot egy jó hagymás lángossal vagy zsíros kenyérrel kezd!!

Az elképzelhető viszont hogy az illóolajok kicsit fel szakították a nyákot de nem betegítik meg a tüdőt. Köhögj rendesen és köpd ki a nyákot, és zsepibe nehogy másokat elundoríts, és fordulj el!

Azt javaslom ha bírja a gyomrod egyél még nyers hagymát, meg a kedvesed is úgy könnyebben elviseli a szagodat. A megfázásra jó az eukaliptusz is, de jó immunerősítő a fenyővirág méz is.

Mézes fokhagyma az még jó rá, ezt még nem próbáltam, de állítólag nagyon ütős.

De te is buta vagy ha azt hiszed hogy egy hagyma megfázást okoz. Neked nincs nagyszülőd? A nyuggerek tudják mind hogy a hagyma egyenlő élet, ha nincs hagyma megölnek a fertőzések, és kipusztulunk mind egy szálig!!!

2011. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hagymától tuti nem vagy beteg. A hagyma az vírusölő.
2011. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hogy lehettek ilyen értetlenek mind a ketten???

biztos rokonok vagytok! röhej!

2011. máj. 24. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Értetlenek?

Megmondták az igazat mert ők értenek hozzá, te meg arra lusta vagy hogy utánanézz! Az internet a barátod, meglátod mindenki jót akart neked. De vigyázz sok a pedofil, ne állj szóba idegenekkel!

2011. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!