Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bármennyit is alszom, fáradt...

Bármennyit is alszom, fáradt vagyok, kimerült, plusz még olyan ideges is, hogy sírni tudnék. Lehet az oka pajzsmirigy gyulladás? Vagy más?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!így indult ez nálam is mindenen sírtam feszült voltam és iszonyúan fájt a fejem.elmentem neurologiára ahol a dokinő közölte vele,hogy az idegeim ki vannak és depressziós vagyok.aki eddig az mondta,hogy depressziós az mondom hisztizik aha addig mondja ezt valaki míg át nem éli.mindent ki ejtettem a kezemből elájultam stb. most kaptam gyógyszert nem teljes megoldás ez de mintha ki cseréltek volna.de közben ki derült ,hogy pajzsmirigy megnagyobbodásom is van +van benne egy göb.de mindenképp menj el neurologiára utána többet fogsz tudni.
2011. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen igen. Az mindenképp jó lesz, ha orvos lát.Ha más nem is, legalább a háziorvos. A neurológiára beutaló kell.
2011. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Vizsgáltasd ki!
2011. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!