Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyen tünetek csak nekem...

Ilyen tünetek csak nekem vannak mostanában? (hasmenés, erős hasi görcs, láz)

Figyelt kérdés

Tegnap óta egyik percről a másikra lettem rosszúl, belázasodtam és 10-15 percenként látogatom a wc-t olyan alhasi görcseim vannak illetve hasmenésem, de a hasmenés minimális mennyiségű, mert szinte csak vizet iszom. tegnap este 40° lázam volt, 2db rubophent vettem be, a lázam mostanra csillapodott, de a hasmenés és a görcsök maradtak. A páromnak se volt semmi baja, tegnap este hazajött munkából, és csak rohant a wc-re hányni, pedig egykőnk se egy hányós/hasmenős típus. Vírus lenne? Ha valakinek van valami praktikája, megoszthatná velem, mert a dokit kiakarom hagyni pláne így vasárnap az ügyeletet.

Köszönöm!


2011. máj. 22. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szalmonella. Menj orvoshoz!!!!!!!!!!!
2011. máj. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most van ilyen vírus, vegyetek normaflore probiotikumot és diéta sok-sok folyadékkal.

Jobbulást !

2011. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HOOB ***** válasza:
Hasi görcsökre igyál sok vizet! Esetleg nospa-t. Jobbulást!
2011. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Szalmonellát nem hiszem, mert a párom a munkahelyén kajál és meg a szüleimnék szoktam kb 2 hete nem ettünk ugyan olyan ételt. Iszom a ásványvizet, mert megpróbáltam natur fehér kenyeret megenni, de kb 20 perc múlva ki is jött belőlem, sajnos felül. :( Nagyon nehéz a hasi görcsök miatt.
2011. máj. 22. 10:22
 5/5 anonim válasza:
Na, végül mi volt a baj? Párom most szenved pont ezektől, a doki meg csak normaflore-t ad neki, semmi mást. Még egy vérvételre sem küldi el... Írd meg légyszi, ha van időd, hogy hogyan alakult a dolog. Köszönöm!
2012. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!