Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vashiány okozhat hasonló...

Vashiány okozhat hasonló tüneteket (lent. )?

Figyelt kérdés

Szombaton úgy ébredtem, hogy szédülök. A nap folyamán aztán elmúlt, de néha megint megszédültem. Néha ilyen fura érzés volt a fejemben (nem tudom megmagyarázni). Gondoltam, másnapra elmúlik. De vasárnap még mindig ilyen érzésem volt, szédelegtem, és néha teljesen elsápadtam. Néha még úgy is éreztem, hogy gyenge vagyok, vagy nehéz pl lépcsőznöm. Ma már nem igazán érzem, de ma is szerintem 2szer megszédültem. Nem tudom, mennyire tartozik hozzá, de a hasam is görcsölt néha, és ma reggel hasmenésem volt. Mi lehet ez?

17/L


2011. szept. 5. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább alacsony vérnyomás, lehet pl. front miatt is, vagy egy kisebb betegség, valami vírus, ha elmúlik, akkor nem para, ha egy hét múlva is ugyanígy van, menj el orvoshoz, egy vérkép pedig amúgy sem árt néha.
2011. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma a fejem is fájdogált. De az egészben az az érdekes, hogy pénteken igazából jól voltam, és szombattól meg ilyen fura az egész, hogy szinte állandóan érzek egy kis szédülést. Mintha mindjárt eldőlnék. Egyébként "komolyabb" szédülés néha evés közben jön.
2011. szept. 5. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Front van, ami okozhat vérnyomás ingadozást ez pedig szédülést, előfordulhat, hogy ettől van!!!
2011. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De kb péntek-szombat óta van? Mert akkor valószínűleg tényleg.
2011. szept. 5. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Okozhat ilyet. Vashiánynál csökken a vér oxigénszállító kapacitása. Esetleg kevés folyadék bevitel.
2011. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!