Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel gyorsíthatnám a nagyon...

Mivel gyorsíthatnám a nagyon rossz anyagcserémet?

Figyelt kérdés

Pici korom óta nagyon rosszul megy a wc-zés.

Most jutottam el odáig, hogy ez igazán zavarjon (17 éves vagyok), sokáig örültem is, hogy nem kell a wc-n ücsörögni...

Heti 1-2-szer van székletem, de az "ideális" szóval nem kemény vagy ilyesmi...

viszont egyre jobban elhízom, ez is lehet az oka, ugye?

Inni napi max 1 liternél nem nagyon tudok többet, a szűztea kapszula viszont nagyon nagyon meghajt már napi 1 db is, nemhogy 3x2...

Mivel tudnám ezt helyretenni?

Köszönöm a segítséget!


2009. márc. 14. 20:24
 1/5 anonim válasza:
Egyél nagyon sok rostos ételt.Például gyümölcsöt és zöldségeket!A folyadék nagyon fontos próbálj meg többet inni!Mostanában nekem is vannak ilyen gondjaim és kipróbáltam hogy változtatok az étrendemen és rostokban gazdag ételeket eszek!Nekem bevált!Egy 18 éves lány
2009. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha rostosat eszel akkor igyél sok folyadékot mellé, másképp nem lesz jobb
2009. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Búzakorpa 3x1 evőkanál (de kezdd kevesebbel a próbálkozást), Mucofalk (patikában kapható ez is rostféle), Tamarin lekvár, Eucarbon tabletta. De nehogy mindet egyszerre! Fehér kenyér helyett barna kenyér, van barna tészta, barnarizs is. Segíthet lefekvés előtt egy pohár rostos gyümölcslé elfogyasztása is. Van, akinek joghurt rendszeres fogyasztása oldja meg.
2009. márc. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ha más bajod nincs (hasfájás, puffadás, stb.), jó a közérzeted, én inkább örülnék a helyedben.

Elhízás ellen inkább torna, kondizás.

2009. márc. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szűztea kapszula nagyon jó, de csak heti 1-2 alkalommal. A hatása akkor is érződik,ha éppen nem veszed be.Sztem nincs olyan ember, aki 3*2-t kibírna!Az nagyon drasztikus.
2009. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!