Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék együtt élni a...

Hogy tudnék együtt élni a betegségeimmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve ikreket szültem...azóta kezdődtek a bajaim...szülés után autoimmun betegségeim lettek (pajzsmirigy alulműködés), egy éve pedig elkezdett romlani a látásom, most pedig az izületeim fájnak, bőrproblémáim lettek.Jövöhéten megyek kivizsgálásokra(szív, bőrgyógyászat, ideggyógyászat és reuma)...ez lehet lupus vagy egyéb autoimmun bajok...24 éves fiatal anyuka vagyok, van egy szerető férjem és 2 gyönyörű gyermekem. Én mégis betegeskedem...boldognak kéne lennem mégis napról-napra gyengébb vagyok...:S
2011. máj. 26. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem idegi alapon jöttek ki a betegségek?Nekem is a szülés után lett minden bajom,de idegi alapon van az egész.
2011. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ. Nem tudom, lehetséges...azt mondta a doki, hogy az ikerszülés megterhelte a szervezetemet és ez egy kórós immunreakciót váltott ki...emiatt van a sok-sok betegségem-állítólag-
2011. máj. 26. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom.Nekem pajzsmirigymütétem volt,a szülés után,és utána lett minden bajom.A neurológus szerint a mütét váltotta ki,de nekem úgy néz ki teljesen idegi alapon vannak a tüneteim.
2011. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem...de nálad legalább tudják az okát-így rendbe is hozható a dolog.Remélem minél hamarabb meggyógyulsz:)-, nálam sajnos csak a találgatások mennek...soha életemben nem voltam beteges,mostanában meg kész katasztrófa az immunrendszerem:(
2011. máj. 26. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Végül is nálam is találgatnak,a háziorvos szerint szülés utáni depresszió féle,nem tudom.Az biztos hogy ezek miatt,állandóan ezen jár az eszem,figyelem a testem,és sajnos ez nem jó.Mielőbbi gyógyulást kivánok én is neked!
2011. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen betegségekkel küzdesz. A vizsgálatok eredménye akármelyiket is fogja mutatni az általad említettek közül, egyik sem könnyű. Bízzunk benne, hogy a végső eredmény valami teljesen más kiváltó okot fog mutatni.

Ha mégis beigazolódik az orvosok gyanúja, menj fel a "Magyar Lupus Egyesület" honlapjára. Van egy ismerősöm, aki szintén ezzel a betegséggel él, ugyanúgy, mint az országban kb. másik 500 ember. Ők azért csináltak egyesületet, hogy egymást segítve tanácsokkal, egyebekkel könnyebbé tudják tenni saját és egymás életét.

Jelentkezz, mi lett a vizsgálatok eredménye. Ha még valamiben tudok segíteni, írj a privibe.

2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Kedves Utolsó! Túl vagyok a neurologiai kivizsgálásokon, képzeljétek nem találtak semmit...tehát szervi eredetű a baj, reumára csak hónap végén megyek, mert nyár lévén alig van rendelés...:S Bőrgyógyászatra a kicsik betegsége miatt nem tudtam elmenni...9.-re kaptam az új időpontomat. Volt 24 órás vérnyomÁsmérésem, ott csak a pulzusom volt magas...fogalmam sincs mikorra derül ki, hogy mi a bajom de szerintem nyár végére tisztázodnak a dolgok.Ha biztosat tudok mindenképp megírom!
2011. jún. 5. 16:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok!

Nagyon örülök, egyrészt hogy jelentkeztél. Másrészt nem tudom, te hogy érzed, de szerintem ez nagyon jó hír, hogy neurológiai szempontból nem találtak semmit. Nagyon szurkolok Neked, kérlek jelentkezz, vagy írj privit, ha tudsz valami újat! Addig is minden jót, csak nyugi, ne idegeskedj. Próbálj meg egy kicsit pihenni is, bár tudom, a 2 kis pici mellett ez nehéz, de inkább próbáld meg bennük a csodát és az örömet látni, az talán segít a nehezebb órákat végigcsinálni.

Minden jót kivánok, további szép napot. Várom a jelentkezésedet.

2011. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Én is örülök, hogy kizárták a neurologiai betegségeket :)

Voltam bőrgyógyászaton és a bőrgyógyász is mindent rendben talált...annyit mondott hogyha nem múlik el a folt a lábfejemről akkor menjek vissza hozzá és akkor alaposan kivizsgálnak.Ha tudok valami biztosat akkor majd írok neked priviben! További szép napot.

2011. jún. 14. 10:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, a sok válasz között "elveszett" a tied, ezért nem jelentkeztem.

Várom a prividet! A tárgyba írd be: autoimmun, majd akkor tudni fogom, hogy te vagy, és nem "doblak". Oké!

2011. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!