Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok állandóan éhes?

Mitől vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés

Megállás nélkül tudnék enni. Ahogy befejeztem az evést, rá 2 percre már megint korog a gyomrom.

Terhességről nem tudok. Naponta úgy 2 km-t bringázok, és most tervezek erőnléti edzést, de többet nem mozgok.

Mitől lehet ez?


2011. jún. 2. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:

A lényeget kihagytam :D

21/L, 165centi, 52 kiló. Nem fogyózom, próbálok normális étrenden élni...

2011. jún. 2. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha napi 2 km-t bringázol, akkor jó hogy néha éhes vagy. Aggódni akkor kezdj, ha hirtelen elkezdesz hízni, de ha téged így is zavar, hogy sokat eszel, akkor próbálj meg ellenállni. Mást nem tudok javasolni.
2011. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok. Folyton éhes vagyok, ha eszem akkor utána sem mindig lakom jól, vagy pedig 1 óra múlva már nagyon éhes szoktam lenni. Nem tudom mitől lehet ez. Én sem vagyok kövér.
2011. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem vannak emberek, akiknek gyors az anyagcseréjük, hamar elégeti a kalóriát a szervezetük, hiába esznek sokat, akkor sem híznak el + Te még rá is segítesz ezzel hogy elégeted a sporttal.
2011. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!