Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában állandóan éhes...

Mostanában állandóan éhes vagyok :/ Van olyan kaja ami laktató, ugyanakkor nem hizlal? Help!

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rágcsálj el egy répát!
2011. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy a répát a paradicsomot ööö a céklát és karalábét és a petrezselymet utálom :/ :D
2011. júl. 31. 23:06
 3/13 anonim válasza:
55%
Én is mindig éhes vagyok. Anyu kifejlesztett egy rántottareceptet, ami abból áll, hogy ilyet géppel össze kell aprítani sajtot meg répát és ezt kell beletenni a felvert tojásba és megsütni. nagyon finom. narancsszínű a répától és finom sajtos. ha nincs aprítógép, akkor nem olyan jó. ezt lehet enni heti 2X .:) nem valami könnyű étek, de nem is annyira hizlal:)Amúgy meg mi olyat szoktunk enni vacsorára, hogy megpirítunk néhány szelet kenyeret, megvajazzuk és egy nagy tálba külön beleteszünk MINDENFÉLE zöldséget: paradicsom, paprika. lilahagyma, újhagyma, répa, lilakáposzta stb...és hozzá esszsük a pirított kenyeret. nagyon finom: laktató és közben csupa egészséges zöldség:D
2011. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm ;) még jöhet ötlet :D mert a nap 24 órájában nem lehet vacsizni :D
2011. júl. 31. 23:16
 5/13 anonim válasza:
én bulátát eszem rengeteget, meg almát, egyik sem hizlal, bár nem is laktatnak, de arra jók, hogy egész nap ehessek :)
2011. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a banán és a sárgadinnye a best. Laktatóak és nem is hízlalnak nagyon.
2011. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, sikerült pont a két leghizlalóbb gyümölcsöt kiválasztanod. :)



Kérdező, alma, zsírszeg. sajt, paradicsom, málna, eper, ilyesmik. Sok gyümölcs.

2011. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha olcsón meg akarod úszni az étvágyadat, akkor tudom ajánlani a zsíros húsokat cubákokat. Megfelelően eltelít, hízni nem fogsz tőle. A szénhidrátos ételeket inkább mellőzd, vagy csak nagyon minimális mennyiséget fogyassz, mert az viszont hízlal és nem is telít el, csak rövid időre vagy még annyira sem. Ja és ha sok húst eszel, akkor ne felejts el mellé gyümölcsöket, zöldségeket fogyasztani... a savasodást megelőzendő.
2011. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A zsíros hús hizlal; ha már hús, akkor legyen sovány.

Ajánlom a zabkorpából készült tejbegrízt. Fél liter tejből és 5 kanál zabkorpából készítve egy személynek elég.

2011. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
banán
2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!