Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék még nőni pár...

Hogyan tudnék még nőni pár cm? Milyen lehetőségek vannak, ha a természet nem növeszt tovább? (a magassarkún kívül)

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 13:17
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha még nem múltál el 21, akkor még nőhetsz bőven.


Egyébként semmilyen lehetőség nincs rá. A testméret genetikailag meghatározott, a hormonális folyamatok hatással vannak rá (alvás, serdülőkori változások), de azok is meghatározottak 99%-ban. Szóval nincs ilyen praktika, aki azt mondja van, az hazudik. Széltében még nőhetsz/hízhatsz, de a csontjaidat nem lehet nyújtani, se kipótolni. A helyes háttartás emelhet rajtad pár centit, ha amúgy sokat görnyedsz - sportolj valamit, az javít ezen.

2011. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki alacsony volt (fiú). Aztán valami betegsége lett és a szedett gyógyszertől nőtt 5cm-t. Pedig akkor már 28 éves volt. Ezt csak érdekességként mondtam, természetesen nem ajánlanám senkinek, hogy gyógyszert szedjen, csak emiatt a mellékhatás miatt.
2011. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Esetleg pajzsmirigy rendellenességre? Az lehetséges, de egy egészséges embernek csak ártana. 5 cm nem ér annyit.


Inkább fogadd el, kedves kérdező. Egy lánynál amúgy sem baj, ha nem olyan magas. Csak ne legyél nagyon sovány, és ne legyél nagyon kövér sem. Csak egészségesen!

2011. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ettől tartotam Én is, hogy nincs rá megoldás :(

20 éves vagyok és kb.163cm és 55kg.

2011. jún. 4. 13:20
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:
Ne zavarjon, hogy alacsony vagy. Vannak fiúk, akiknek az ilyen lányok az esetei. Az a lényeg, hogy egészséges legyen a testsúlyod! Ahogy látom, nálad ezzel nincs gond.
2011. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!