Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mekkora valóság alapja van...

Mekkora valóság alapja van annak amit az első, második válaszoló ír? Szerintem mondjuk a kérdező férfi!

2011. jún. 4. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem mindenképpen szakorvostól kérjetek véleményt!!!

Imádom, amikor itt laikusok "orvosi szakvéleményét" olvasom.

Egy-egy betegségre nagyon sokféle gyógyszer van forgalomban, ember és ember között rengeteg eltérés lehet, az orvosok figyelembe-veszik a gyógyszer felírásoknál azt is, hogy az illető mellette milyen más gyógyszert szed, stb. stb.


Persze, tájékozódni lehet, gondolom mindenki tiszta szívből, segíteni akarásból válaszol. De egészségügy területén legbiztosabb, elmenni az orvoshoz, és az ő véleményét kikérni.

2011. jún. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy van, ahogyan ezt elottem is leirtak! Ez egy forum, de nem szakemberek fognak valaszt adni!
2011. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ott is válaszoltam és itt is fogok.

A riogatásnak, hallomás alapján mondott dolgoknak komoly, egészségügyi kérdésekben szerintem nincs helye. Semmitől nem lesz 99% eséllyel Down-kóros egy baba, és szerintem szégyen az, hogy a kérdező betegségének, hátterének ismerete nélkül drogosnak bélyegez valaki egy szorongáscsökkentőket, nyugtatókat szedő embert. De egyébként még azon is elgondolkodnék, hogy egy kábítószerfüggőt meg "kell"-e bélyegezni, de ez már nem tartozik a tárgyhoz.

Szóval szerintem amellett, hogy súlyosan sértő, amit írt, tárgyi tévedéseket is bőven tartalmaz (természetesen nem igaz az sem, hogy gyógyszerfüggő lesz a születendő gyermek élete végéig).

2011. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!