Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Anyagcserezava...

Mi bajom lehet? Anyagcserezavar, vagy májgyulladás? 25éves férfi

Figyelt kérdés
Hétfőn még jól voltam, azóta elvesztettem a szexuális érdeklődésemet, összementek teljesen a heréim, hidegrázás gyötör, a melleim megnőttek, mi lehet ez? Segítsetek mielőtt még késő lenne, nagyon meg vagyok ilyedve
2011. júl. 22. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

hétfő óta nem szexeltél? ma péntek van...hő b+ 4 napja nem gondoltál kefélésre, tragédia

összementek a heréid, nem túl valószínű, hogy 4 nap alatt brutális mennyiségű koksz nélkül összemennének

melleid megnőttek...ha 4 nap alatt, akkor ott valami komoly vizesedés van

hidegrázás - fertőzésed van talán?!


nagyon meg vagy ijedve...legyél is, egy felnőtt férfi legyen már annyira FÉRFI, hogy orvoshoz menyjen, ha baja van...úgyhogy irány a háziorvosod!!!!! (vagy az ügyelet, ha annyira ráz a hideg)

2011. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha megnagyobbodott, kitapinthatóan kemény a pajzsmirigyem és 3 napja csak 1-2 órákat alszom, akkor célszerű sürgősségire mennem (péntek este van), vagy vehetek be rá frontint, és hétfőig nem fog romlani az állapotom, mi várható, mit tanácsoltok?
2011. júl. 22. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:

minek vennél be erre frontint?

menj el az orvoshoz


amúgy ne haragudj, de téged mivel kezel a pszichiáter?

2011. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Skizofrénia, pánikbetegség, depresszió. Kvetiapint szedek rá, lehet hogy ez súlyosbodott, de a hormonális elváltozásaim egyértelműen pajzsmirigy problémára utalnak, ezért kérdezem hogy menjek be sürgősségire vagy maradjak itthon és vegyek be frontint pánikrohamra?

Pajzsmirigyesek, ti hogy oldottátok ezt meg?

2011. júl. 23. 00:41
 5/6 anonim ***** válasza:

honnan veszed, hogy hormonális elváltozásaid vannak?


menj be a sürgősségire, vidd a gyógyszereidet és a diagnózisaidat is...hátha bevitet egy pár éjjelre a kórházba

2011. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyeletet, azt mondták fölösleges aggódnom, mert ez valószínűleg pszichés eredetű panasz, a pajzsmirigy-probléma hétfőig nem fog súlyosbodni, de ha nyugtalan vagyok menjek be az ügyeletre, beutaltatnak. Most egy kicsit nyugodtabb vagyok, reggelig kibírom, aztán ha nem tudok elaludni bevitetem magam azzal hogy pánikrohamom van. Köszönöm a segítséget.
2011. júl. 23. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!