Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csípő porckopás megállapítása...

Csípő porckopás megállapítása után mi következik? Milyen gyógymódok vannak?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek röntgenre, mivel fiatal koromban rengeteget sportoltam így nagy valószínűséggel kopás van a csípőmbe. Tapasztalatokat szeretnék,hogy kinek mi vált be, hogy gyógyul. köszönöm
2011. jún. 4. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A reumatológusok, ortopédusok majd adnak különféle gyógyszereket, amik csökkenthetik a fájdalmas tüneteket, de ha nagyon súlyos fokú, akkor bizony csípőprotézis lehet a vége...
2011. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csipőkopás nem gyógyul, legfeljebb tornával lassitani lehet a további kopást. Az egyetlen gyógymód a műtét (csipőprotézis beültetése). A műtét után viszont nagyon sokat javul az élet minősége. Megszünnek a fájdalmak.
2011. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet belőle meggyógyúlni, csak hogy a porcképző tabletták segítenek? 28 éves vagyok még sokat akarok túrázni és dolgozni a telken!
2011. jún. 4. 15:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy kopásnál, akkor is fáj ha nem mozgatom? mert ha csak fekszem, akkor is érzem, hogy valami enyhén fáj, és sokat fáj a lábam is, olyan mintha izomlázam lenne.
2011. jún. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!