Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fogyhattam hirtelen?

Mitől fogyhattam hirtelen?

Figyelt kérdés
Évek óta stabilan 55 kiló voltam, mindig, attól függetlenül hogy éppen zabálós vagy kevesebbet evős periódusom volt. Most meg hirtelen lefogytam 52 és félre. Vizsgaidőszak van, de nem igazán éreztem hogy ideges lennék, sőt, állandóan ettem. Az előző félév sokkal stresszesebb volt, mégsem fogytam. Itthon meg ráálltam a mérlegre és eléggé meglepődtem, még sosem volt ilyen. Mitől lehet? 19/L
2011. jún. 9. 11:55
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:

Lehet rossz a mérleg...


Amúgy lehet a stressztől fogyni. Ha tovább fogysz, akkor inkább orvossal kéne beszélni. Persze az is kérdés, mennyi idő alatt fogytál le 3 kilót. Ha 2 hét alatt, az normális. Ha pár nap... az már érdekesebb.

2011. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak a vizsgaidőszak miatt na meg valószínű így nyáron az ember kevesebbet is eszik (legalábbis én) 3 kiló azért nem olyan sok, ha továbbra is fogysz akkor menj el dokihoz.
2011. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez még nem jelent hirtelen fogyást...
2011. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez tuti a stressz miatt van-volt
2011. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kell magad idegesnek érezned, ahhoz hogy ideges legyél. Az a pár kiló valóban nem sok. Megnyugodhatsz. Ha esetleg fogynál még pár kilót, fordulj orvoshoz.
2011. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! egyébként 3 nap alatt fogytam azt a pár kilót. És már egy kicsit visszaszedtem belőle, szóval valószínűleg tényleg a vizsgák :)
2011. jún. 11. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!