Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez most tüdőgyulladás lenne?

Ez most tüdőgyulladás lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt pár napja egy kiadós eső, amiben csurom vizes lettem. Az idő nem volt annyira hideg, de az eső lehűtötte, kb. fél órát voltam csurom vizes (kiérni a buszig és várni rá), aztán mikor hazaértem meleg vízben lefürödtem. A problémám az, hogy azóta van egy pont, ahol a hátam fáj... Tudom, hogy akinek általában tüdőgyulladása van, annak a háta fáj.. Viszont sem az orrom nem folyik, nem is köhögök és semmi... Lehet, hogy most még nem alakult ki rendesen, vagy más tünete nincs, esetleg másban keressem a megoldást? Az igazság az, hogy csak tegnap és ma éreztem igazán, úgyhogy orvoshoz így nem tudtam elmenni és keddig nem is tudok...


De ha valakinek van valami ötlete gyógymódra, vagy hogy mi lehet ez, azt szívesen veszem! :)


Köszi előre is!


2011. jún. 11. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor lesz tüdőgyulladásod, ha majd minden egyes levegővétel kínszenvedés lesz.

Konkrétan tüdőgyulladásom még nem volt. Viszont volt már mellhártyagyulladásom és folyadék volt a tüdőmben. Nem voltam előtte megfázva. Csupán a halálomat kívántam minden egyes levegővételnél. A tüdőgyulladás ettől szerintem egy fokkal kellemesebb. Én akkor 2 hétig voltam kórházban és épphogy csak megúsztam, h becsövezzenek.

Szerintem nem lesz amúgy tüdőgyuszid, mert nem volt olyan hideg mostanában, de azért figyelj arra, hogy az elkövetkezendő pér napba védd egy kicsit a tüdőd.

2011. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!