Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ez tüdőgyulladás?...

Lehet ez tüdőgyulladás? (szúró érzés a hátnál, mellkasi fájdalom)

Figyelt kérdés
Másfél hete meg vagyok hűlve, nem igazán szedtem gyógyszert, inkább természetes gyógymódokat alkalmaztam. Tegnaptól fáj a hátam fennti része, valamint a mellkasom. Vajon tüdőgyulladás? Sajnos nem otthon vagyok, itt meg nem fogadnak beutaló papír nélkül. Félek, vajon az lehet?
2010. ápr. 13. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladás nem jár fájdalommal, mivel a tüdőben nincsenek érzőidegvégződések, tünete viszont a magas láz, köhögés, köpetürítés. Ez valami más lesz.
2010. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

viszont a mellhártyagyulladás az fájdalommal jár és abból kialakulhat tüdőgyulladás sőt magas lázzal sem jár 3 hétig votlam tüdő és mellhártyagyulladással kórházban és előtte sem közben nem volt lázam max hőemelkedésem és nagyon nem is köhögtem pedig majdnem az egész jobb oldali tüdőm be volt gyulladva

nem kell ahhoz háziorvosi beutaló elég ha meghallgatják a mellkasodatmeg a hátadat max egy rontgneg vagy vérvétel, menny el orvoshoz! nem játék én előtte még csak beteg sem voltam semmi csak egy nap így keltem fel és majdnem az életembe került!

2010. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!