Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Figyelemzavar és dekoncentrált...

Figyelemzavar és dekoncentráltság oka mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szerintetek lehetséges, hogy attól, hogy esetleg alacsony a vérnyomásom /vagy talán nem iszom eleget/ totálisan dekoncentrált legyek? Szeretném összeszedni magam, mert vizsgákra kell készülnöm, de nagyon nagy gondot jelent a koncentrálás. Olyan, mintha nem lenne éber az agyam, de nem tudom mivel ébresszem fel, se a kv sem az akarás nem segít...teljesen tompa vagyok a munkában és azon kívül is. Meg mintha szédülnék. Most voltam nyaralni és arra gondoltam, hogy talán sokat izzadtam és dehidratált lettem. Ez kezd nagyon zavaró lenni. Nincs valami tippetek mitől lehet-ez? És főleg mitől tudnék felélénkülni?

Nagyon köszönöm.


2011. jún. 13. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
alszol eleget?
2011. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
eszel és iszol eleget? mg/fe hiány?
2011. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Igen alszom eleget és eszem is. Az ivással szokott néha olyan értelemben problémám lenni, hogy elfelejtek, mert nem vagyok az a nagyon szomjas típus.

Múlt hét óta nyomok magamba béres cseppet is. Most meg elkezdtem magnéziumot is...mert egyszerűen érzem, hogy ami normál esetben semmi megerőltetést nem okoz /nem vagyok egy nehézkes gondolkodású ember/, az most egy küzdelem. Meg tök álmos is vagyok állandóan, gondoltam a melegtől meg a fronttól. De ennyire nem szoktam belassult lenni. Konkrétan szeretnék koncentrálni, de nem megy.

A vashiány viszont lehet talán. Nagyon erős a menstruációm egy betegség miatt...erre nem gondoltam.

Gondolod, hogy emiatt lehet esetleg?

2011. jún. 13. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vashiány, mindenképpen vérvétel, és ha beigazolódott akkor ír fel a doki valamilyen vaskészítményt.
2011. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!