Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor leszek végre egészséges?

Mikor leszek végre egészséges?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. lassan már 13 éve nem vagyok egészséges és a doktorok nem is tudják mi a bajom :( állandóan hányingerem van folyton szédelgek a torkom állandóan szárad (mondjuk az mostanában). folyton eszek egy kis kaját és már puffadok.hasgörcsöm szokott lenni.

szeretnék végre normális életet élni :((

borzalmas ez az egész :/

nem tudok semmit sem csinálni mert nap mint nap rosszul vagyok..

mindennap úgy kellek már 13 éve h hányingerem van és ez ilyenkor nyáron rosszabb mert a kis melegtől pedig folyton szédelgek :(

miért ilyen az élet?:(((((((


2011. jún. 18. 19:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
Bár én nem tudom sajnos megmondani mi lehet a bajod.Csak egy tippem van!Nem vagy vérszegény,vagy vérzékeny?Lehet örökéődött ...... ilyesmi sztem.Biztosan nagyon rossz lehet!!!Sajnálom:( ezek jutottak eszembe.Gondolom voltál mér vérvételen ha orvosnál voltál.Sztem most is elkéne menned!!!
2011. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
* el kéne
2011. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Autoimmun.
2011. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Termeszetgyogyasz!

Itt fogjak kideriteni az okot, mivel ez igy valoban nem normalis,

etkezesi szokas, mozgas, eletkorulmenyek? Ezeket kell megvizsgalnod!

Az orvostudomany a betegseg tunetet kezeli, a Termeszetgyogyasz, a betegseg okat fogja keresni!

2011. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tudsz akkor igyál sokat.Orvosnál voltál már gondolom?Ha az egészséged megengedi akkor kicsit próbálj meg kevesebbet enni, akkor legalább nem puffadnál fel annyira.Én ha hányingerem van B6 vitamint szoktam bevenni, az használ.ha elmész gyógyszertárba akkor az enyhe hányingertől a súlyos hányingerig tudnak gyógyszert adni erre a gondra.A szédülésre csak azt tudom javasolni, hogy a háziorvos utaljon be agyi ct-re vagy mr-re mert tudod az agyban van a szédülésért felelős központ is.Egyébként gyógyszerrel a szédülést is lehet korrigálni.Remélem tudtam segíteni...

2011. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Természetgyógyászt javasolnék én is,ha sok pénzed van itt egy cím:

[link]

2011. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

járok orvoshoz rendszeresen már 13 éve :(

igazából csak már keshedtségemben írtam ide hátha valakinek van hasonló tünetei!

most is megyek vérvételre hétfőn de ki szívhatják az összes csepp vérem akkor se jönnek rá!


természet gyógyásznál már voltam. akupunktúrás kezelésen de semmi :(


nagyon félek hogy egy nap azt mondják hogy ezt nem tudják gyógyítani bár ennyi év után úgy tűnik ez lehetséges.

az elmúlt egy hónapban rengetegek romlott a dolog.

amúgy rendszeresen sportolok napi 1 órát:S egészségesen étkezzünk és senkinél sincsenek ilyen problémák

2011. jún. 18. 23:28
 8/13 A kérdező kommentje:
keshedtségemben - elkeseredettségemben
2011. jún. 18. 23:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Fordulj gasztroenterológus szakemberhez! És fel a fejjel manapság már sok minden betegséget meg tudnak gyógyítani. Tudom h nagyon kellemetlen lehet ez a dolog, de vannak akiknek nagyobb betegségeik vannak. Tudom h ez is épp elég neked! Lelki okokra még nem gondoltál? A szorongás és hozzá hasonlók sokszor járnak hasi panaszokkal.
2011. jún. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még annyit h azt írtad h 13 éve jársz orvoshoz. Milyen diagnózist kaptál? Illetve milyen vizsgálatokat végeztek el?
2011. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!