Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyire fáradt?...

Miért vagyok ennyire fáradt? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy iszonyatosan álmos vagyok, szinte mindig. Akkor is ha keveset alszom, akkor is ha sokat, akkor is ha mondjuk épp 8 órát. Reggel felkelek és pár óra múlva megint iszonyúan álmos leszek. Ez lehet valamilyen vitaminhiány? Már elég régóta tart. 20 éves lány vagyok
2011. jún. 21. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, aludj és étkezz rendszeresen, normálisan, sprotolj, és olvass, foglald le magad szabadidődben is. Ha mindezek ellenére fennáll a dolog, én megkockáztatnék egy kivizsgálást, betegségre is utalhat.
2011. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! sajnos én is hasonlo cipőben járok pontosan ugyanazok a tüneteim mint neked, már most álmos vagyok, csukodik le a szemem, pedig negyed9kor keltem fel...nemtuom szoktál e kávézni én szoktam inni, de nem mindig, azt egy kicsit észben tart, de nem sokáig..:( sajnos, ja és bocsi, hogy most nem irtam tanácsot,csak ugy ide irtam neked..:)
2011. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából igyekszem egészségesen enni, most pláne hogy nyár van sok gyümölcsöt, zöldséget eszem, napi 1 órát mozgok. Nem rég voltam vérvételen, mondjuk nem e miatt, ott nem találtak semmit. Csak már nagyon zavar.
2011. jún. 21. 10:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, velem is ez van, fél 9kor keltem és már most megint azt érzem, hogy mindjárt elalszom. Én nem iszom kávét, nem szeretem az ízét, de energiaitalt szoktam inni, bár nem sokat használ nálam. :/
2011. jún. 21. 10:37
 5/8 anonim válasza:
Szerintem, ha alvás előtt beveszel 1 vagy maximum 2 szem macskagyökeret, az segít, pihentető alvást biztosít, így napközben nem leszel álmos, de ne energiaitallal próbáld megoldani semmiképp sem a problémát, több hátránya van, mint haszna!:)
2011. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hormonszinteket néztek a vérvételnél? A pajzsmirigybetegség a vérből kimutatható, ólmos fáradtsággal jár pl.
2011. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy betegsegem van,volt tul- es alul- müködes is,nem voltam faradt,de jo megnezni.Vashiany is faradtsaggal jar.
2011. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, majd kipróbálom! :)


Csak általános vérképen voltam, hormonszintet nem néztek, de akkor majd megkérdezem az orvosomat, hogy mit gondol erről. Köszönöm a segítséget!

2011. jún. 21. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!