Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett velem? Szívprobléma.

Mi lehetett velem? Szívprobléma.

Figyelt kérdés

Sziasztok

17 éves vagyok és ma du. életem egyik legerősebb szívfájdalmát tapasztaltam. Egy jó ideig eltartott. Először csak szúrt szúrt, aztán mintha kést szúrtak volna belé, halottam vmi hatalmas nyomást a szívemben ( nem tudom pontosan, h. írjam le, de ez volt a legfájdalmasabb). A fájdalom hőmérséklet változással is járt. Egyre jobban elkezdtem verejtékezni, szenvedtem, minden bajom volt. Lefeküdtem egy időre, h. jobb legyen egy időre el is állt, megpróbálkoztam lemenni a konyhába, hogy igyak egy kis vizet. Sikerült is eljutnom oda és még jó hogy a nappali felé vettem az irányt, mert az ájulás szélén voltam.

Szerintetek érdemes lenne elmenni a kardiológushoz? Nagyon megijedtem. Volt már, h. sokszor szúrt, de ennyire még életemben nem.

Üdv! 17/F


2011. jún. 21. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, h. nem vagyok túlsúlyos, és nem élek egészségtelenül. Vékony vagyok, és nem igazán sportolok, de ha kell akkor elkezdem.
2011. jún. 21. 19:22
 2/4 anonim ***** válasza:

persze,hogy irány a kardiológus.

én is voltam egész napos vérnyomás mérésen,ultrahangon,nem találtak semmit hálistennek de sokszor nekem is nyomódik a szívem:S

én mondjuk rendelkezem súlyfelesleggel is meg pánikbeteg is vagyok,általában ilyenkor fáj,ha sokat idegeskedem,na meg erre az időre...

18L

2011. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen első legyen a kardiológus, de minél hamarabb. Több oka is lehet. Lehet (refluxod, gyomorsav probléma) Lehet stressztől, lehet hátgerinc problémától, esetleg szív asztma. De ne találgassunk, irány az orvos.
2011. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor még a a héten kérek beutalót, ha sikerül.

Köszi!:D

2011. jún. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!