Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? Néha, ki se...

Ez normális? Néha, ki se akarok mozdulni otthonról.

Figyelt kérdés
173 cm vagyok, és 72 kg, folyton fogyókúrázom, de semmi nem hatásos...:S Sokszor olyan rosszul érzem magam a bőrömbe, hogy nincs is kedvem emberek közé menni, ezért legtöbbször lemondom a programokat. Sokak szerint szép vagyok, de én nem hiszem el.. Mit tehetnék önbizalom növelés gyanánt?
2011. jún. 21. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

sokszor én sem akarok kimozdulni itthonról, nem súlyproblémák miatt csak antiszoc természet vagyok, de mindig meggyőzöm magam róla hogy a legutóbb is jól éreztem magam a barátaimmal, szal jó lesz mert tapasztalat és főleg mert életem csak egy van, fiatalságom is AHOGY NEKED IS!!! akkora hájas tehenek képesek bikinibe önbizalommal telve végigvonulni a strandokon, és b@szottul igazuk van!!!

egy életed van, egy fiatalságod, otthon nem talál meg semmi/senki jó a külvilágból, ne hagyd hogy kedved szegje az hogy nem úgy nézel ki mint az anorexiás b@szott p*csák a címlapokon!

2011. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja és megint én, az előző: hogy valami konkrétat is írjak önbizalom növelő gyanánt, íme pár gyönyörű duci modell csajszi:


[link]


mikor nem akarsz kimozdulni a kinézeted miatt nézegesd őket, ha kell nyomtasd ki és tedd ki a szobád falára


[link]


[link]

2011. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
basszus... ugyan ez van velem is :S
2011. júl. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!