Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Nem szedules nem...

Mi lehet ez? Nem szedules nem tudom mi

Figyelt kérdés
Na szoval ha futok jatszok focizok stb akkor elfog egy ilyen erzes mintha lebegnek a levegobe es minden lassabnak tunik es eleg homalyosan is latok.Ez eltart kb ilyen 5 percig meg mindha szedulnek mi lehet?
2011. jún. 22. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyanítom, tinédzserkorban vagy. Ebben a korban gyakran előfordul ez, a hirtelen testmagasság-növéssel és a túltengő hormonoknak köszönhető. Ettől függetlenül elmehetsz a házidokihoz egy teljes labort csináltatni, nem árt. Méresd meg a vérnyomásod is vagy ha van otthon, néha mérd meg, különösen akkor, mikor ez a szédülés rád jön.
2011. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jaj igen 13 eves vagyok de olyan rosz:D Tegnap mar le kellet locsoljam magam mert nem birtam.De mondjuk ez vezethet ajulashoz?
2011. jún. 22. 09:16
 3/16 A kérdező kommentje:
ja es ilyenkor mit csinaljak?
2011. jún. 22. 09:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Vezethet. Ájulás gyakran előfordul kamaszkorban. Kerüld a hirtelen helyzetváltoztatásokat!
2011. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ezt hogy erted hogy helyzetvaltozasokat?
2011. jún. 22. 10:10
 6/16 anonim ***** válasza:
hirtelen felállás, hirtelen mozdulatok. Ha felkelsz az ágyból, előbb ülj fel, maradj úgy egy-két percet, azután állj fel. Sport előtt fokozatosan melegíts be, még akkor is, ha ez a haverokkal való focit jelenti. El fog ez múlni idővel.
2011. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, és sok folyadék, gondolom ez mostanában nem jelent problémát.
2011. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként fiú vagy?
2011. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ja fiu vagyok.Es ez az ilyen erzes egesz nap rajtam van de ugy egy kicsit erzem mit tudnak csinalni? Mikor ramjon ez a ujnevezet ``roham``.?
2011. jún. 22. 10:57
 10/16 A kérdező kommentje:

es kb mennyi ido?

Mig elmulik ez?

2011. jún. 22. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!