Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Valami nagy baj?

Mi lehet ez? Valami nagy baj?

Figyelt kérdés
Na tehat ezen a heten ilyen erzes van rajtam mintha szedulnek meg ha beszelnek hozzam akkor olyan furcsa meg egy kicsit homalyosan latok egyszer egyszer es valamikor megszedulok es akkor erzem hogy belenyillalik a szivem tajekan valahol.Meg ha felallok akkor olyan konnyunek erzem a testem minta lebegnek mi ez?
2011. jún. 23. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet.De leginkább idegi kimerültségre gyanakodnék.

Sok pihenés mindenképpen jót tehet, és nézesd meg magad mielőbb orvossal, mert erre csak ő tudna pontos választ adni, tényleg sok oka lehet.

2011. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ezzel pontosan én is így voltam 2 évig nem tudtam mi a bajom de rájöttem :) Ennek az az oka hogy ebben a melegben a vérnyomásod nagyon instabil + nagyon edzetlen vagy nem mozogsz eleget és mikor fel állsz a szíved nem tudja a vért eljuttatni az agyadba így az ájulás kerülget és ezért nem látsz csak sötét foltokat és érzed azt a lebegés szerű szédülést .

próbáld ki napi 2 km futás/kocogás/séta lehetőleg a kora reggeli órákba egy csésze kávé vagy energiaital és rendszeres étkezés és jobban is leszel nekem bevált neked is befog

2011. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!