Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17 éves vagyok, tinédzser, de...

17 éves vagyok, tinédzser, de szerintem ABNORMÁLISAN IZZADOK, mit lehet tenni? (lent még)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy az izzadás normális ilyen korban,sőt fokozódhat is néhány esetben. De azt gondolom,hogy az én esetemben túlzott mértékű. Egy utcányi gyaloglástól rögtön izzadni kezdek,és múltkor a villamoson megnéztem az embereket,senki nem izzadt úgy,mint én,még a korombeliek sem. Túlsúlyom nincs, max. 5 kg felesleg,tehát ez nem indok. Nem edzek semmit,talán az edzetlenség miatt lehet,arra is gondoltam.

Köszönöm a válaszokat!:)


2011. jún. 23. 17:24
 1/3 A kérdező kommentje:
És azt még elfelejtettem,hogy legfőképp az arcomon izzadok,legtöbbször csurog róla a víz. Ezért zavar leginkább.
2011. jún. 23. 17:26
 2/3 anonim ***** válasza:
nem olyan régen a life networkon láttam egy műsort és egy tini hasonló problémával küzdött. Elküldték orvoshoz, és kapott gyógyszert + injekció kúrát és megjavult a helyzete.
2011. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a felmenőid között északi beállítottságú emberek vannak? Hasonló a helyzet nálam is, én is az arcomon izzadok legfőképp, és a hónaljamon. Sajnos megoldást nem tudok, meg hülyeséget se akarok mondani. Lehet, hogy sokan ellenezni fogják, de én púderezek. Nem csillog tőle annyira az arcom, a zsírt és az izzadságot is felfogja egy bizonyos szinten, nincs "cseppekben" rajtam. Jó persze, lehet hogy nem szellőzik tőle annyira a bőr, de én így "védekezek". Plusz a frufrum sem kell így naponta megmosni, nem olyan lucskos. Gondolom már te is utána néztél google-n, találtam itt zsályateás kezelést, hormonzavart, mindent.. remélem a többiek okosabbak lesznek. :/
2011. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!