Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre jobban eltunyulok, mit...

Egyre jobban eltunyulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

188 cm, 21 éves fiú vagyok.

Egy éve 74-75 kg voltam, 3-4 hónapja 76-78, most pedig 83. Ez még mindig nem túlsúly, tudom, de valamit tennem kell.

Jelenleg nem mozgok semmit rendszeresen, csak néha biciklizem. 1 hónapja el volt törve a kezem, részben erre is visszavezethető, hogy eltunyultam.

A másik dolog meg az, hogy szeretnék erősebb lenni, úgy összességében fittebb. Az összes izmom szeretném edzeni, de leginkább a kart.

Tehát célom egészségesnek, erősnek lenni, jól kinézni, ami így nyáron nem ártana egyrészt az önbizalom, másrészt a csajok miatt is.

Remélem még idejében fogom meg a dolgot, mielőtt nagyobb baj lenne.


Tehát a tervem, hogy heti kétszer egy órát úszom, mellette alkalomszerűen biciklizem és otthon edzem (leginkább fekvőtámaszt, egyre többet).

Ti mit javasoltok, szerintetek jó lesz így, vagy változtassak?

Köszi!


2011. jún. 26. 13:50
 1/3 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted. Én két hete kaptam orbánc fertőzést, biciklizés közben megkarcoltam a lábam, rá 2 napra úgy begyulladt, hogy egy hétig kórházban kellett feküdnöm miatta. Most már itthon vagyok de még mindig gyulladt állapotban van, igaz már jóval kevésbé mint előtte. Fogalmam sincs mikor tudok elkezdeni újra aktív életmódot folytatni, de már baromira elegem van az állandó fekvésből. :S
2011. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül, de én inkább arra lennék kíváncsi, hogy amit tervezek, megfelelő-e?
2011. jún. 26. 14:10
 3/3 anonim válasza:
Szerintem jó, csak a súlyzózást ne vidd az elején túlzásba, komolyabb sérüléseket szerintem egyedül onnan lehet szerezni.
2011. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!