Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most akkor mi bajom van?...

Most akkor mi bajom van? Tapasztalatokat szeretnék.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok napok óta amióta időjárás változás van nyomást érzek a fejemben, és ha hirtelen megfordulok vagy felállok elkezdek szédülni, egyszerűen nem tudom kialudni magam illetve szemüveges vagyok lehet h ez okozza a tüneteket? Hasonló tapasztalatok? Ilyen korban kaphatok agyvérzést?
2011. jún. 30. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kaphatsz de ez nem az lesz. Mindenkit megvisel valamilyen formában ez az idő napközben meleg van estefelé délután meg szakad az eső. Szerintem csak a front.
2011. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kávé segíteni szokott, persze ha nincs probléma a vérnyomásoddal és tényleg csak a frontérzékenységről van szó
2011. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én évekig kínlódtam ilyen problémával. Mindenféle vizsgálatokat elvégeztek, de nem találták az okát. Elmentünk egy állapotfelmérésre és kiderült, hogy nagy méreganyag felhalmozódás volt a lépemnél és a vastagbélnél. 2 hónap kúra és azóta nincs fejfájás. /2008. augusztusában voltam/
2011. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... :) az utolsó hozzászólótól szeretném kérdezni hogy milyen kúra volt ez?
2011. jún. 30. 13:40
 5/5 anonim válasza:
a kúra egy ezüst forrásoldatból, egy MIX forrásoldatból, egy céklás mézporból és egy ananászos Jelly-ből állt. Te magad is meg tudod interneten rendelni őket akár kedvezményesen is. Kaptam egy ajánlói kódot hozzá, e-mailben szívesen elküldöm.
2011. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!