Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lesz vagy valami más...

Baba lesz vagy valami más bajom van? Várom a véleményeteket esetleg tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
1 hete voltam együtt a párommal és mielött elment bennem felraktunk egy spermaölő kúpot ez megismételtük 2 napra rá és azóta voltunk együtt kúp nélkül is de akkor nem ment belém.A furcsaság az nekem,hogy az első kúpos belém élvezése óta kicsit szúrkál a petefészkem az alhasam kicsit égő,feszítő érzés néha mintha meg akarna jönni de az még 1,5 hét.Mi lehet ez???
2009. szept. 13. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak pete érésed van ha terhes lennél ugy tudom hogy azt még nem igaá lehet érezni ,mert csak a be ágyazódás után vannak álltalában tünetek.a be ágyazódás viszont 10-14 nap az aktus után!
2009. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem előbb kellett volna feltenni a kúpot,nem akkor mielőtt elmegy!nem?mert így sztem nem tudja olyan hamar kifejteni a hatását mint kéne!
2009. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!