Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az egyik szememet folyamatosan...

Az egyik szememet folyamatosan mintha irritálná valami, mitől?

Figyelt kérdés
Hiába nézem, nincs benne senni, nem piros, csak ha mozgatom a szemgolyómat, egy helyütt irritációt érzek. Csak az egyik szememnél van, mitől lehet, mit csináljak vele? Már csöppentettem de nem múlt el.
2011. júl. 1. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemszárazságnak tűnik. A sok képernyőbámulástól van.
2011. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jött ki egy ér? nekem akkor szokott ez lenni mikor kidülled a szememben egy kis ér. és akkor irritál egy picit akárhova nézek.

Ha nem, akkor lehet allergia és az az érzékenyebbik szemed, amire jobban hat.Mást nem tudok tippelni. Bocsi. :s

2011. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen allergiás vagyok de eddig nem volt ilyen és már nagyon idegesítő érzés, olyan, mintha dörzsölné valami a szememet
2011. júl. 1. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:

A kötőhártya gyulladásnak is lehet ez a tünete. Nézesd meg szemészeten!

Nekem is volt ilyen, kaptam rá kenőcsöt (a szemem sarkába kellett nyomni), meg szemcseppet, és pár nap alatt teljesen elmúlt.

2011. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mostanában keveset aludtam és alapból nagyon fáradtak a szemeim, remélem csak attól van. Azért ha nem enyhül, akkor megnézetem orvossal.
2011. júl. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!