Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kivert a víz és majd nem...

Kivert a víz és majd nem elájultam kezdett elhagyni az erőm gyengének éreztem magam aztán egy kis idő múlva jobban lettem! Sose volt ilyen velem mi lehetett?

Figyelt kérdés
péntek este meg ittam egy 3 pohár rumos kólát úgy szombat 02:00 elaludtam reggel 07:00-kor felkeltem nagyon ment a hasam többször is mennem kellet de siettem mert 08:00-kor a piacon kellet már lennem ,hogy dolgozzak és mire oda értem 15 perc séta után közben elszívtam egy cigarettát és mikor oda értem a standhoz hirtelen kezdett elhagyni az erőm izzadtam majd nem elájultam.
2011. júl. 2. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Pohár és pohár között van különbség ! Sőt a keverék aránya sem mellékes, ha így megviselt és erről sem írtál.
2011. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, én is gyengének éreztem magam, és össze is estem, aztán jobban lettem, és utána nagyon izzadni kezdtem. Én viszont nem ittam semmit, és egyébként teljesen egészséges vagyok. Fogalmam sincs mitől van.
2011. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
másnaposság+kevés alvás+rohanás együtt kicsit betett
2011. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 neewollah ***** válasza:
Leesett a vérnyomásod vagy a cukrod
2011. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem szívritmus zavar. Valószínű, hogy kihagyott egy kis időre a szived.

A cigaretta, meg a fent említett életmódbeli dolgok amúgy nagyon szépen rásegítenek, hogy legközelebb ne csak kicsit hagyjon ki.

2011. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a szívritmus zavarra nem gondoltam volna de megijedtem és szerintem hétfőn el s megyek egy orvoshoz! de adíg is legalább utána jártam.
2011. júl. 3. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!