Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett ez? Komoly?...

Mi lehetett ez? Komoly? Majdnem elájultam.

Figyelt kérdés

Tegnap este hazajöttem, barátokkal voltunk kocsmázni, de nem rúgtam be, őst még picit sem voltam becsípve. Hazajöttem lefeküdtem. Két órával később arra ébredtem, hogy nagyon fáj a hasam, WC-re kell mennem, már akkor furcsán éreztem magam. Kimentem, hasmenésem volt. A végén már annyira rosszul voltam, hogy alig bírtam felállni, normálisan le sem tudtam húzni, mert éreztem, hogy összesem. Elindultam a szobámba, ott épp megkapaszkodtam az ajtó félfába, jól be is vertem a fejem, betámolyogtam, de végig úgy, hogy éreztem mindjárt elájulok, a felkapcsoltam a villanyt, mert azt sem tudtam merre az ágyam, alig láttam valamit ilyen fekete pontok homályosítottak el. Utána beestem az ágyba, amint vízszintesbe kerültem már jobb volt, de átfordultam a hátamra és feltettem a lábam. A fülem még jó pár percig zúgott utána, majd elhalkult és megszűnt.

Mi lehetett ez?


2011. jan. 10. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami vérnyomás problémára tippelek.De biztosat csak doki tudna mondani.
2011. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és ma már jól vagy?
2011. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
durva! nekem kétszer volt ilyen az életemben. én is ugyanígy, nem ittam egy cseppet sem, csak hirtelen rosszul éreztem magam. kimentem a fürdőbe, aztán próbáltam vissza kecmeregni, csak sajna nem jött össze, hanem puff beleestem a fürdőkádba. :D jó, így utólag vicces, de akkor frászt kaptam. pár percig semmit nem láttam, sőt a fülzúgástól sem hallottam semmit. aztán meg másnapra semmi bajom nem volt. én akkor a melegre fogtam, de olyan fél évvel később (amikor már nem volt meleg), megint megismétlődött. nem tudom, mi lehet ez! mindenesetre nekem kutya bajom.
2011. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!