Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék a hangulatingadoz...

Mit tehetnék a hangulatingadozásaim ellen? Már nagyon durva méreteket ölt.

Figyelt kérdés
Képes vagyok egyik pillanatban kiborulni és azon gondolkozni, hogy a legjobb lenne meghalni. Utána a következő pillanatban meg nevetőrohamot kapok, vagy csak simán nyugodt leszek és visszatér a jókedvem. Mit csináljak, mert a környezetem teljesen meg fog utálni, illetve már most is ez a helyzet :-((( Az utóbbi pár napban túl voltam pár bőgő- és nevetőrohamon is. Pedig semmi különös trauma nem történt az életemben.
2009. márc. 27. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz magadba egy picit és próbáld megállapítani, hogy alszol-e eleget, stresszes-e a munkahelyed, életed, milyen a párkapcsolatod, milyen a viszonyod a barátaiddal. Mikor beszélgettél utoljára egy jót és őszintét utoljára? Mi az, ami feszélyez? Mi az, ami boldoggá tesz? Mi az, ami elkeserít? Ezeket írd le egy listára és próbáld megérteni a mondanivalóját. Ha pár napon belül nem javul a helyzet, akkor mindenképpen keress fel egy szakembert, aki segít neked. Nem feltétlenül gyógyszerek felírásával.
2009. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!